Predstavitev v oddaji Ljudje in zemlja

V oddaji "Ljudje in zemlja" smo člani organizacijskega odbora simpozija "Novi izzivi v agronomiji 2021" predstavili vsebino letošnjih prispevkov. Vabljeni k ogledu in poslušanju na povezavi portala RTV Slovenija.

Slovensko agronomsko društvo in njegov namen

Namen društva

Povezovanje agronomov, vpliv na stroko, opravljanje nalog in doseganje ciljev, pomembnih za strokovni dvig in uveljavitev agronomije, varstvo interesov.

agronomija je interdisciplinarna veda

Interdisciplinarna znanja

Že v času študija povezujemo specialna znanja iz biologije, kemije, strojništva, ekonomike in sociologije v novo celoto.

organizacija dogodkov in dogodki o agronomiji

Organizacija dogodkov

Stičišče agronomskih znanj, platforma kritične razprave in organizacija strokovnih dogodkov.

včlani se v agronomsko društvo

Postanite naš član

Članstvo v društvu je prostovoljno. Člani društva so: redni, častni in pridruženi.

Podatke vnesite tukaj

Spletni simpozij Novi izzivi v agronomiji 2021 je potekal 28. in 29. januarja 2021.

Zadnji simpozij je letos zaradi že znanih okoliščin potekal v spletni obliki. Več informacij o pretkelih simpozijih najdete v zavihku, morebitne dodatne informacije, navodila za oblikovanje in pošiljanje prispevkov ter navodilo za prijavo udeležbe na simpoziju pa na e-naslovu barbara.ceh@ihps.si.

FOTO UTRINKI

Novice, dogodki, obvestila in naznanila

Predstavitev v oddaji Ljudje in zemlja

Namen našega društva

Namen društva je povezovanje agronomk in agronomov, varstvo njihovih interesov, strokovni dvig in uveljavitev agronomije. Organizira znanstvena/strokovna srečanja, ekskurzije in skrbi za publiciranje. Leta 2006 mu je Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo dodelilo status društva, ki deluje v javnem interesu na področju raziskovalne dejavnosti.

Simpozij letos v spletni obliki

Novi izzivi v agronomiji je simpozij, ki je do leta 2010 potekal vsako drugo leto v prvem tednu decembra pod imenom Novi izzivi v poljedelstvu. Namenjen je vsem, ki lahko s svojim raziskovalnim in strokovnim delom tvorno vplivajo na razvoj slovenskega poljedelstva in z njim povezanih dejavnosti. Od leta 2010 naprej simpozij poteka prav tako …